Edebiyata Açılan Kırmızı Balon…

Edebiyata Açılan Kırmızı Balon…

Kırmızı Balon Yayınevi, yazarlar ile kurulmuş bir yayınevi olup Dürüst Yayıncılık kaygısı taşıyan ve ürettiği her eserde aynı şeffaflığı gözeten bir yayınevidir.

Bizim için ”Kitap Çıkarmak” bir hedef değil sadece yeni bir başlangıçtır. Bu yayıncılık ilkesi ile çıkardığımız bütün kitaplarımızı bir kenara koymaz, her bir kitabımızın filizlenip büyümesi, çiçekler açıp herkese dokunabilmesi için var gücümüzle çalışırız.

Kırmızı Balon Yayınevi

Kırmızı Balon Yayınevi

Edebiyatta yenilikçilik, yaratıcılık, özgürlük ve yetenek gibi değerlere sınır koymadan; dinamik, cesur, üretken ve tutkuyla çıktığımız bu yolda, yaşama katkı sağlayabilmek için birçok dilde kitaplar yayımladık, yayımlaya da tüm hızımızla devam ediyoruz.

Kırmızı Balon Yayınevi; roman, şiir, deneme, otobiyografi, çeviri, kişisel gelişim, aforizma, anı, novella, hikaye, çocuk kitapları ve eğitim türlerinde birçok esere imza atmış olan bir yayınevi olarak başarılı yerli/yabancı kitapları ile okuyucularının karşısına gururla çıkmaya devam ediyor. Özellikle yetenekli genç yazarları destekleyen bir yayınevi olarak onların edebiyat yolculuğunun ilk adımı olmaktan da mutluluk duyuyoruz.

Dinamik, üretken, teknolojiyi takip eden ve deneyimlerini yayıncılık ile harmanlamış olan genç ekibimiz ile işimizi aşkla yapıyor, ölümsüzlüğüne imza attığımız her çalışmayı kendi çocuğumuz gibi hissediyoruz.

Kırmızı Balon Yayınevi, edebiyata dair en küçük bir sınır koymayan, aksine sınırlarını aşmaya hazır olanların yayınevidir.

Burası Edebiyatın Kırmızı Balon’u! https://www.almancatemel.com/

logo